Oleje
Olej na ochranu před vlivem počasí 2043
bezbarvý olej na dřevěné konstrukce v exteriérech, oživuje, zachovává přirozenou strukturu, při časté obnově nedochází k šednutí dřeva, nezabraňuje tmavnutí dřeva. Není vhodný pro objemově stálé stavební prvky.

více informací
   
* TOP produkt * Nábytkový olej 2049
Směs přírodních olejů a pryskyřic s vysokým obsahem včelího vosku, snadný pro doleštění. Vhodný pro odolnou povrchovou úpravu nábytku, vytváří charakteristický sametový lesk a krásnou patinu dřeva.
Tip: pro tónování použijte jako podklad Barevný olej 2110/11, pro stoly a kuchyňské desky použijte pro 2. vrstvu Olej pro pracovní desky 2052

více informací
   
*TOP produkt* Olej na pracovní desky 2052
bezbarvý olej na pracovní desky a jídelní stoly ze dřeva. Je odolný proti skvrnám od kávy, červeného vína, ovocných šťáv, atd. Splňuje normu DIN 68 861 T 1B (povrchy nábytku) a normu EN 71 část 3 (povrchy dětských hraček). Dobře proniká do dřeva, má dobré difúzní vlastnosti, je antistatický, oživuje a prohlubuje přírodní strukturu a zbarvení zpracovávaného dřeva.

více informací
   
Teakový olej 3752
odpuzuje špínu a vodu, je prodyšný a difúzní
základní úprava a ošetření dřevěného materiálu vystaveného vlivům počasí jako zahradní či jiný exteriérový nábytek z teaku, jiných tropických a domácích jehličnatých či listnatých dřev
proniká do hloubky, oživuje a prohlubuje přirozený barevný odstín a strukturu dřeva

více informací