Prostředky pro konečnou úpravu a údržbu
Čistič pro exteriéry 2019
Vydatný koncentrát pro rychlé, důkladné, ale šetrné odstranění znečištění a zazelenání ploch v exteriéru z neošetřeného nebo olejovaného dřeva jako terasy, paravany, pergoly, zahradní nábytek aj.

více informací
   
Olej na čištění podlah 2057
na čištění a údržbu podlah ze dřeva, korku a linolea, které byly ošetřeny BIOFA Univerzálním tvrdým olejem 2044, Tvrdým voskovým olejem 2055 nebo Parketovým olejem speciál 2059.

více informací
   
Tvrdý vosk 2060
k ochraně a péči o dřevěné, korkové, linoleové, kamenné a jiné povrchy. Lze použít na neopracované dřevo nebo jako finální úprava povrchů ošetřených voskem, olejem nebo mořidlem. Zvláště vhodný na nábytek, hračky a starožitnosti.

více informací
   
*TOP produkt * Parket finish 2063
Pololesklý, tvdý voskový olej. Odpuzuje vodu a špínu, schopný difúze, odolný proti silnému provoznímu zatížení a antistatický. Na konečnou úpravu olejovaných povrchů neobsahující rozpouštědla a oživení parketového oleje speciál 2059, nebo jako druhá vrstva. Vhodný také na povrchy nábytku
Tip: použijte pro zvýšení lesku povrchu, není vhodný pro podlahy v kuchyních

více informací
   
Tekutý vosk 2075
Transparentní tekutý vosk pro užití v interiérech. Vytváří povrch, který odpuzuje špínu a vodu, je difúzní a antistatický. Vhodný na nenatřené nebo mořidlem či olejem ošetřené dřevěné povrchy nábytku, starožitností, hraček apod.

více informací
   
Olej na péči 2076
na péči a údržbu o olejované nebo olejo/voskované podlahy. Je určen pro základní údržbu a oživení podlahových ploch, které zůstávají po čištění bez lesku, jsou matné a suché. Pravidelným používáním se prodlužuje životnost povrchu podlahy.

více informací
   
Souprava na údržbu a opravy pro oleje bez rozpouštědel 2081
Sada přírodní olejovo-voskové směsi s bavlněným hadříkem, pady pro čištění a smirkovým papírem pro jemné broušení. Jednoduchý pomocník při odstraňování skvrn a nečistot z dřevěných povrchů ošetřených oleji a vosky bez obsahu rozpouštědel.

více informací
   
*TOP produkt * NAPLANA Emulze na údržbu 2085
chránící a ošetřující samoleštící emulze na olejované, lazurované, lakované a voskované plochy. Prodlužuje životnost povrchů podlah
Tip: po aplikaci je možné dále leštit

více informací
   
NAPLANA Plus protiskluz 2086
proti uklouznutí, chránící a ošetřující samolesklá emulze na olejované, lazurované, lakované a voskované plochy. Prodlužuje životnost povrchů podlah


více informací
   
NAPONA Čistící prostředek 2090
ke kůži šetrný čistící prostředek na podlahy, odstraňuje vosk, na použité pracovní náčiní znečištěné vodou ředitelnými produkty bez obsahu rozpouštědel

více informací
   
NACASA Univezální čistící prostředek 4010
Určená pro každodenní úklid, jemný čistící prostředek na podlahy, nábytek, okenní rámy atd. Chrání kůži a má vynikající čistící vlastnosti.

více informací